Dopis od dcery :DDDD

23. ledna 2010 v 23:14 | Mishue_* |  Nejvíc srandy :D
Matka přijde do pokoje své dcery, ale najde jej prázdný, jen na posteli leží dopis. Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst.
Milá maminko, Je mi velmi líto, že jsem musela odejít z domova se s vým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět, jak je sladký se svým četným tetováním, piercingem a především jeho krásnou motorkou! A to ještě není všechno mami, konečně jsem těhotná, a Abdul říká, že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa.
Chce mít se mnou hodně dětí a to je i můj sen. když jsem zjistila jakmi marihuana dělá dobře, rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele, když jim dojde heroin nebo koks, aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám, že věda najde lék na AIDS, aby se Abdulovi ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach, je mi už 13 let a umím se o sebe postarat sama. Doufám, že Tě budu moct brzy navštívit abys poznala svého vnuka.
Tvá milovaná dcera
PS: Všechno je hloupost, jsem u sousedů. Chtěla jsem ti jen říct, že jsou horší věci než vysvědčení, které je v nočním stolku.


zdroj: b-a-r-c-a.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama